Цікаві факти


Останні новини

Нові цікаві факти про українських споживачів

Оновлена інформація у розділі «Цікаві факти»

20 Березня 2013
Вітаємо усіх чарівних жінок із святом весни - 8 березня!

Із святом весни, дорогі жінки!

07 Березня 2013

Питання та відповіді

Чи справді я отримаю аналіз ринку через 24 години?

Якщо Ви замовляєте стандартний аналіз ринку, передбачений у звіті MarketTrends, ми гарантуємо, що надамо дані протягом 24 годин з моменту отримання оплати.

 

Скільки коштує індивідуальний звіт?

Вартість звіту безпосередньо залежить від обсягу інформації, яку ви хочете отримати. Якщо склад інформації індивідуального звіту менше, ніж склад готового звіту, вартість індивідуального буде нижчою. Ми не беремо додаткову плату за «індивідуальність» замовлення, Ви платите тільки за інформацію, яку замовляєте. Зверніться до наших менеджерів для прорахунку індивідуального замовлення

 

Я не впевнений, який звіт замовити.

Окресліть нашим менеджерам коло завдань, які Ви хотіли б вирішити за допомогою маркетингових досліджень. Наші фахівці допоможуть підібрати Вам оптимальне рішення.

 

Мене цікавить більш вузька цільова аудиторія, ніж та, яка аналізується в стандартних звітах. Чи можу я отримати звіт з моєю цільовою аудиторією?

Звичайно, можете. Зробіть індивідуальне замовлення звіту, вказавши Вашу цільову аудиторію. Наші менеджери перевірять доступність таких даних (наявність мінімально необхідної вибірки для аналізу) і зв'яжуться з Вами.

 

Скільки часу обробляються індивідуальні замовлення?

Підготовка індивідуального звіту залежить від обсягу інформації, яку Ви замовляєте і від складності аналізу. Зазвичай, ми обробляємо індивідуальні замовлення протягом 5 робочих днів після узгодження складу звіту та отримання оплати.

 

Хто ще може купити такий же звіт, який замовив я?

Ми працюємо за принципом синдикативних досліджень. Ми проводимо дослідження повністю за свій рахунок і продаємо готову маркетингову інформацію різним замовникам. Тобто, одну і ту ж інформацію, будь-то готовий звіт, база даних або якась частина інформації, може купити декілька клієнтів. Таким чином, наші дослідження набагато вигідніші за ціною, ніж дослідження на замовлення. Однак ми не продаємо іншим замовникам індивідуальні звіти, зроблені для конкретного клієнта. Повторення індивідуальних звітів можливо тільки у випадку, якщо інший клієнт замовляє індивідуальний звіт з аналогічним набором даних і такими ж характеристиками.

 

Я можу отримати більш розгорнутий аналіз ринку, ніж пропонується в стандартних звітах?

Звичайно. Для цього існує форма індивідуального замовлення. Ви можете замовити дані по крос-споживання будь-яких товарних категорій, запросити більш детальний аналіз будь-якої товарної групи або сегмента споживачів, проаналізувати частоту споживання категорії залежно від бажаних смакових або інших характеристик продукту і багато іншого. Зверніться до наших менеджерів за більш детальним поясненням можливостей дослідження.

 

Мені не потрібні готові графіки та коментарі. Я можу отримати просто дані, щоб самостійно працювати з ними?

Під час замовлення звіту Ви можете змінити формат даних, що надаються на «таблиці з даними і коментарями». У такому випадку, Ви отримаєте ті ж самі дані у вигляді таблиць з короткими поясненнями до кожної таблиці.

Крім того, Ви можете замовити повну базу даних дослідження з Вашої товарної категорії разом зі спеціальною програмною оболонкою для аналізу даних. Маючи базу даних, Ви зможете самостійно готувати звіти та аналізувати дані в будь-якому зручному для Вас розрізі.

 

Чи входить до звіту аналітика?

Кожен слайд у звіті супроводжується коментарями з ключовими висновками, виходячи з представлених даних.

 

Який сервіс я отримаю після придбання звіту?

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть проаналізувати і інтерпретувати дані дослідження COMCONTrends в будь-який час, в незалежності від того, скільки часу минуло після покупки даних.

Введіть персональний код

Після введення коду ви зможете завантажити деякі наші звіти безкоштовно. Якщо у вас немає коду, але ви хочете завантажувати звіти - зв'яжіться з нами.

Авторизація

Увійти Реєстрація
 • Введіть свій e-mail
 • Введіть свій пароль
 • Забули пароль?


Вхід через соцмережі:

Зворотній зв'язок

 • Введите свое имя
 • Введите email
 • Введите текст сообщения

Ви також можете зв'язатися з нами по Skype - ComconUkraineOnline або за телефоном +380-44-568-5921

Запитати менеджера

 • Введите свое имя
 • Введите email
 • Введите текст сообщения

Ви також можете зв'язатися з нами по Skype - ComconUkraineOnline або за телефоном +380-44-568-5921

Попросити знижку

 • Введите свое имя
 • Введите email
 • Введите текст сообщения

Ваш кошик

?iaaen.Iao?eea