Цікаві факти


Останні новини

Нові цікаві факти про українських споживачів

Оновлена інформація у розділі «Цікаві факти»

20 Березня 2013
Вітаємо усіх чарівних жінок із святом весни - 8 березня!

Із святом весни, дорогі жінки!

07 Березня 2013

Наші партнери

Ключовою складовою успіху нашого бізнесу є постійна підтримка надійних партнерів. Тільки співпраця з професіоналами в різних сферах бізнесу дозволяє нашій компанії комплексно і оперативно вирішувати маркетингові задачі наших клієнтів. Ми пишаємося співпрацею з нашими діловими партнерами і бажаємо успіху і процвітання їхньому бізнесу.
 

UMG International. Компанія створена в 1994 році і на даний момент є одним з лідерів в галузі маркетингових досліджень в Україні. UMG International спеціалізується на кількісних і якісних маркетингових ad hoc-дослідженнях. Член ESOMAR. У липні 2010 року UMG International отримала статус офіційного сервіс-провайдера Американської торгівельної палати.

 

КОМКОН Росія. Заснована в 1991 році, одна з провідних дослідницьких компаній в Росії. У 2010 році КОМКОН Росія стає частиною міжнародної дослідницької мережі Synovate, в результаті чого створюється нова об'єднана компанія Synovate Comcon. На даний момент продовжується активне об'єднання компаній Synovate Russia і КОМКОН Росія, нова компанія інтегрується в глобальну структуру Synovate, розширюючи список дослідницьких методик, кількість клієнтів і нарощуючи галузевий досвід. Synovate Comcon спеціалізується на вивченні вподобаньі мотивацій споживачів, побудові сегментації та пошуку нових ринкових можливостей, на тестуванні рекламних ідей, концепцій брендів, продуктів і упаковок, а також на медіа дослідженнях

 

КОМКОН - Фарма Україна. Компанія створена в 2003 році. Основний напрямок діяльності - дослідження фармацевтичного ринку України. В даний час Компанія проводить три регулярні дослідження на фармацевтичному ринку: MEDI-Q "Думка практикуючих лікарів", Pharma-Q "Думка провізорів / фармацевтів" і PrIndex "Моніторинг призначень лікарів". info@comcon.com.ua

 

Інформаційний портал для лікарів і фармацевтів МЕДФАРМКОННЕКТ пропонує стрічку міжнародних та українських новин фармацевтичної та медичної галузей, яка постійно оновлюється протягом дня. Портал також містить підбірку актуальних статей та інтерв’ю на галузеві теми. На сторінках порталу регулярно публікуються результати маркетингових досліджень на медичну та фармацевтичну тематики. На сьогодні портал є інформаційним партнером багатьох конференцій, виставок, семінарів, а також періодичних друкованих видань медичної та фармацевтичної тематик.

 

RTRI / Retail Tracking Research International. Одна з провідних дослідницьких компаній, яка надає повний перелік послуг з аудиту роздрібної торгівлі в Україні. Результати досліджень RTRI показують частки ринку, рівень чисельної та зваженної дистрибуції, середні ціни та інші показники для різних категорій товарів повсякденного вжитку. тел. +38-044-545-77-33, info@rtri.com.ua

 

Типографія UPRINT. Створена в 2006 році на базі департаменту реклами холдингу «UMG». Надає повний комплекс поліграфічних і рекламних послуг будь-якого рівня складності, починаючи від додрукарської підготовки, закінчуючи доставкою готової продукції в офіс замовника.

Введіть персональний код

Після введення коду ви зможете завантажити деякі наші звіти безкоштовно. Якщо у вас немає коду, але ви хочете завантажувати звіти - зв'яжіться з нами.

Авторизація

Увійти Реєстрація
 • Введіть свій e-mail
 • Введіть свій пароль
 • Забули пароль?


Вхід через соцмережі:

Зворотній зв'язок

 • Введите свое имя
 • Введите email
 • Введите текст сообщения

Ви також можете зв'язатися з нами по Skype - ComconUkraineOnline або за телефоном +380-44-568-5921

Запитати менеджера

 • Введите свое имя
 • Введите email
 • Введите текст сообщения

Ви також можете зв'язатися з нами по Skype - ComconUkraineOnline або за телефоном +380-44-568-5921

Попросити знижку

 • Введите свое имя
 • Введите email
 • Введите текст сообщения

Ваш кошик

?iaaen.Iao?eea